Choď na obsah Choď na menu
 


Mnohé hviezdy v showbiznise nejako zvláštne rýchlo vyjdú na stupeň slávy...MY STAR sa tomu pozrel na koreň!

 

LADY GAGA

Nad tým sa iste diví veľa ľudí. Extravagantná monsterwoman, ako ju ja volám, nie je  až tak talentovaná, ako iné hviezdy, nemá až tak úžasný hlas.

Obrázok Napriek tomu je obrovsky úspešná, na Brit Awards mala dokonca až tri ceny! Lenže, stačí si na YouTube pozrieť nejaké vystúpenie a zistíte, že v skutočnosti nespieva ako napr. Celine Dion, ale je omnoho populárnejšia. Tajomstvo jej úspechu? Prejdime si to.

Podivuhodné dievčatko z Big Apple písalo texty pre Pussycat Dolls, Britney Spers, chodilo na školu s Hiltonkami. A teraz je od roku 2008 vďaka hitom Poker face, Just dance, Eh eh, Love Game, Paparazzi a Bad romance star. Obrázok Tie pesničky nie sú až tak výnimočné-ale Lady GaGa má takmer vždy trapas, oblieka sa večne ako na maškarný bál. Aha, tu je to. Škandálmi sa dotiahla na samotný vrchol! Jej pesničky dostali potom plný plyn a dych vyrážajúcim špeciálnym albumom The Fame Monster sa dostala na špičku. Prosím, to je STAR!

Šokujúcosť: *****/*****

 

 

 

 

KE$HA

Keshina mama bola speváčka, a tak jej mama dostala kontrakt v Nahville a odišli tam. Keshu jej mama všade odporúčala a Kesha sa naučila ako sa píšu texty. Kesha sa objavila aj vo videoklipe I KISSED A GIRL od Katy Perry. Obrázok Hoci Keshine pesničky zneli aj vo filmoch, nebolo o nej príliš počuť. Až teraz. Čím to asi je....? Nuž, Kesha je výborná kamoška Katy Perry. A žeby jej Katy trocha nepomohla......?

Šokujúcosť:****/*****