Choď na obsah Choď na menu
 


TEEN GIRLZ

Prvý dojem z loga bol celkom dobrý. Písmo máš síce pekné, ale nezabúdaj, malo pôsobiť rockersky, a toto veľmi rockovo nepôsobí.  Inak však obrázky pôsobia rockersky.

 

Čo zlepšiť?: Tú strednú fotku by som otočila do opasčnej strany, aby mikrofón smeroval do ľava. Bolo by tam lepšie farebné zladenie.

 

 

Bonusové body: Získavaš, pretože si splnila podmienku-rockovo to malo pôsobiť, a hlavne-logo je jednoduché, ale pôsobivé, to je najdôležitejšie. Bonusových bodov: 3

 

BODY CELKOVO: 8/10

 

 

MišQa

 

Podmienku si splnila, je tam nápis Sel. Celkovo to pôsobí sladko a sviežo, tie dva shooty spolu ladia a celkovo to pekne ladí, nápis si vybrala dobre, akurát to By MišQa trocha zle vidieť.

 

Čo zlepšiť?: No-to By MišQa. A za tou Selenou, čo má venček na hlave, stačil jeden tieň.

 

Bonusové body: Získavaš, ale málo. Len za ten nápis-podmienku. Ale vbidieť-obrezávala si, brush, dva shooty...ach jaj. Najhoršia chyba-nezabúdaj, o čom je G-STAR. O jednoduchosti. 1/5

 

BODY CELKOVO: 6/10 prepáč, že tak málo, je to krásne, ale vieš, to logo-žiadna jednoduchosť!

 

 

 

 

 

Mell

 

 

 

 

Splnila si podmienku, ladí to fakt krásne. No ale nápis-skritizujem. Písmo krásne. To Sell..... a potom Gomez. To sa mi napáči. Myslím Gomez. Srdiečka tam nemuseli byť, ale inak je to logo veľmi zaujímavé a pekné.

 

Čo zlepšiť?: Srdiečka by som dala preč, a namiesto toho Gomez by som dala už len malým písmom napr. Glam Star...albo tak.

Bonusové body: Poslala si mi vecičku navyše. Splnená podmienka. No, logo síce je pomerne jednoduché-okrem srdiečok. 4/5

 

BODY CELKOVO: 8,5/10

 

 


 

 Iwuška

 

 

Prepáč, Iwuška, ale prvý dojem bol nie práve najlepší. Tá najmenšia zloba je-máš tam nápis Selena Gomez-Disne Star. Zabudla si tam to y, čo by sa síce dalo odpustiť, ale keďže to je veľký nápis, ten najväčší, je to hotová katastrofa a ešte k tomu to D nie je celé vidieť. Tu to nekončí. Tvoje logo malo pôsobiť starodávne. Ale nepôsobí. Dobre-možno si dala Old potography, ale celé sa to pokazilo, lebo si to obrezala, a vyzerá to v tom ružovom divne. A tá Sel vpravo vyzerá ako po poprave, tie Seleny si tam dala len tak do kútika. Máš tam moc veľa nápisov a nepáči sa mi to, že je logo celé ružové. Čiže ani zladenie nie je nič moc. Mám čo robiť, aby som našla nejaké plus!

 

Čo zlepšiť?: V prvom rade, by som dala preč ttie dva nápisy Selena Gomez pri fotkách. V druhom rade by som opravila to Diseny Star. V treťom rade by som dala väčšie fotky a keby som už dala efekt Old Photography, neorezávala by som a neladila potom pozadie do ružova.

 

 

Bonusové body: Nezískavaš. Podmienku si nesplnila, orezávala si a nevyzerá to tak ako malo-len zopár fotiek, písmo, šup jeden efekt a hotovo. 0/5

 

BODY CELKOVO: 3/10

 

 

 

Saraha

 

 

 

 

 

No, jediná vec, čo vytýkam, je že hoci máš tam tri fotky, až príliš veľa si zdvojovala. Zladenie-krásne. Písmo-krásne. Super! Ale zas je nefér voči ostatným, že si nemala podmienku, takže prepáč, jeden bod ti musím strhnúť.

 

Čo zlepšiť?: Až tak by som nezdvojovala.

 

Bonusové body: Prepáč, ale nezískavaš. Bohužiaľ si nemala špeciálnu podmienku, a nebolo to jednoduché, ako malo byť. 0/5

 

BODY CELKOVO (TEBE SA NERÁTAJÚ BONUSOVKY): 9/10

 

 

Rosalie

 

 

 

 

Ja som na lopatkách! Nádhera nádhera nádhera! Síce, to by Rosalie trocha nie je vidieť.

 

Čo zlepšiť?: Nič.

 

Bonusové body: No, neviem, či si obrezávala, ale ak áno, obrezala si to tak perfektne, že to nie je ani vidieť-za čo dostávaš tiež bonusové body. Špeciálnu podmienku si ale nemala. 2/5

 

BODY CELKOVO (U TEBA AŽ TAK BONUSOVKY NEPLATIA): 9,5/10

 

PRVÉ KOLO DEFINITÍVNE UZAVRETÉ!

 

CELKOVÉ PORADIE.

 

 

1.miesto-Rosalie

2.miesto-Saraha

3.miesto-Mell

4.miesto-Teen Girlz

5.miesto-MišQa

6.miesto-Iwuška

 

Neposlali-

Culbike, postupuje do ďalšieho kola

Aliq, postupuje do ďalšieho kola

 

Vypadáva-

Iwuška. Prepáč.

 

Tu máš diplom.